180 Kč

ks
Lavandia

Mletá BIO káva s levandulí - skvělá na espresso, filtr nebo moka konvičkování. Více

Kód produktu: P00004Doprava a platba

Detailní popis produktu

Tato luxusní směs mleté kávy je určena pro ty, kteří si přejí vychutnat si tradiční a vyváženou espresso kávu s neobvyklým chuťovým akcentem levandule. Kombinace dvou jihoamerických arabik a lékařské levandule potěší vaše chuťové buňky výjimečným a jemným kávovým zážitkem s tóny čokolády, mandlí, kandovaného ovoce a levandule. Chuť levandule se projevuje na začátku nebo na konci, v závislosti na zvoleném způsobu přípravy kávy. Kvalitní arabika vás okamžitě nabudí a dodá energii, zatímco levandule pomáhá uvolnit napětí a stres - ideální kombinace pro hektické pracovní dny i relaxační okamžiky.

Máme i další kávy v naší nabídce. Podívejte se :)

Složení:
100% arabica - směs Brasil Diamantina BIO a Peru Chanchamayo BIO, levandule lékařská BIO ve formě mletého květu 4%

Balení: 150 g


Jak chutná levandulová káva: úžasná chuť arabica kávy, tedy trochu čokoládová s krásnou a jemnou kyselinkou a právě levandule, která je v kávě formou mletého květu kávu příjemně zjemní, levanduli cítíte až na zadním patře a to jemným tónem. Čistým spojením kávy a levandulového květu vznikla opravdu vyvážená chuť

Tipy na přípravu: Tato káva je vhodná pro většinu tradičních způsobů přípravy kávy, tj. zejména pro filtr, moka konvičku, domácí kávovar, aeropress, aj. Hodí se také pro přípravu našeho známého "turka", jestliže si uděláte truka do skla, uvidíte i krásnou strukturu "logru" a vykreslení levandule. 

Výrobce: 
Lavandia s.r.o. 
Starovičky 350 - provozovna
691 68, Starovičky