99 Kč

ks
Gurmet Marina Petrov

Petrovské trubičky s příchutí Acai, Butterfly Pea a síla květů s čokoládou ruby/ Modrá spirulina a bílý pepř s tmavou čokoládou. Více

Kód produktu: P00282Doprava a platba

Detailní popis produktu

Ručně vyráběné regionální produkty ve formě trubiček na jižní Moravě v Petrově u Baťova kanálu. Používáme suroviny od místních farmářů. Nepoužíváme žádná umělá sladidla, dochucovadla ani potravinová aditiva jako jsou Éčka.

Všechny chutě jsou vytvářeny přírodními rostlinnými produkty z České republiky. Ne všechny přírodní látky jsou původem z České republiky, protože se u nás nepěstují. Většina z těchto přírodních látek jsou používány v BIO kvalitě.

Zakřupněte si je ke svačině, v práci, doma ke kávě, při sledování televize nebo do domácích zmrzlinových pohárů.

Složení Modrá spirulina a bílý pepř s tmavou čokoládou: pšeničná mouka hladká, řepný cukr, řepkový olej, vejce, mléko, modrá spirulina prášek (není vhodný pro kojící a těhotné ženy), bílý pepř kampotský, čokoláda tmavá, hrubozrnná mořská sůl.

Složení Acai, Butterfly Pea a síla květů s čokoládou ruby: pšeničná mouka hladká, řepný cukr, řepkový olej, vejce, mléko, citrónová šťáva BIO, Acai prášek, síla květů BIO (směs květů a koření), Butterfly Pea prášek (není vhodný pro kojící a těhotní ženy), čokoláda ruby, pistácie.

Hmotnost: 66g (±3g)

Obsah v balení: 3+3 ks

Výživové údaje na 100g:
Energie: 1783 kJ/426 kcal
Tuky: 19g
z toho nasycené mastné kyseliny: 2,1g
Sacharidy: 54g
z toho cukry: 28g
Bílkoviny: 9,2g
Sůl: 0,86g
Výživové údaje na 100g:
Energie: 1354 kJ/323 kcal
Tuky: 21g
z toho nasycené mastné kyseliny: 2,6g
Sacharidy: 60g
z toho cukry: 33g
Bílkoviny: 12g
Sůl: 0,07g

Skladujte na suchém místě, chraňte před teplem.

Ručně dělané na jižní Moravě

Výrobce:
Ing. Adrián Tomčala
Petrov 540, Petrov, Česká republika